Radni przyszłej kadencji nie będą już bezimiennie głosować podczas obrad na sesjach rady miejskiej. Zmiany wymusiły nowe przepisy.
Do tej pory wyniki głosowań elbląskich radnych podczas sesji rady miejskiej wyświetlane były na elektronicznych tablicach, jednak można było zobaczyć tylko ilość głosujących radnych miejskich i ich liczbę w głosowaniach za czy przeciw. Kto i jak głosował można było jedynie otrzymać w formie wydruku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!