Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Sprawdź, kto chce zostać radnym. Poznaliśmy nazwiska kandydatów

2018-09-19 12:45:21 (ost. akt: 2018-09-28 11:31:22)

Autor zdjęcia: SK

Znane są wszystkie nazwiska kandydatów do Rady Miejskiej w Elblągu w nadchodzących wyborach samorządowych. O mandaty powalczą kandydaci z pięciu komitetów wyborczych.

We wtorek przedstawiliśmy listy kandydatów na radnych KWW Lewica Razem. Dziś (19.09) poznaliśmy pozostałych kandydatow do Rady Miejskiej, z czterech elbląskich komitetów: KWW Witolda Wróblewskiego, KKW Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska, KW Prawo i Sprawiedliwość oraz KWW Kukiz'15.

Poniżej przedstawiamy wszystkie pięć list z podziałem na okręgi wyborcze w Elblągu.

Okręg nr 1

KKW Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Michał Missan
2. Robert Turlej
3. Mirosława Maria Kozioł
4. Juliusz Dziewałtowski-Gintowt
5. Iwona Asztęborska
6. Iwona Nowik
7. Teresa Nowak

KWW Witolda Wróblewskiego
1. Iwona Katarzyna Mikulska
2. Krystyna Urbaniak
3. Maciej Sikut
4. Alina Owczarek
5. Leszek Wilk
6. Lucyna Ilona Puźmirowska
7. Krzysztof Jan Litkowski

KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Rafał Traks
2. Renata Małgorzata Kobiela
3. Jacek Leon Domeracki
4. Mateusz Kołodziejski
5. Jerzy Andrzej Pędzisz
6. Marzena Gabriela Prusiecka
7. Halina Maria Sałata

KWW Kukiz'15
1. Stefan Bolesław Rembelski
2. Genowefa Wiesława Kucharczuk
3. Żaneta Anna Sołtysik
4. Andrzej Freda
5. Anna Danuta Parzonko

KKW SLD – Lewica Razem
1. Wojciech Grzegorz Rudnicki
2. Małgorzata Charłampowicz
3. Jerzy Jedynak
4. Alicja Sobecka
5. Wiesław Wiewiórka
6. Teresa Goryszewska
7. Stanisław Jan Tomczyński

Okręg nr 2

KKW Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Cezary Balbuza
2. Małgorzata Adamowicz
3. Jolanta Maria Smolińska
4. Roman Nakonowski
5. Marta Drózda-Kulikowska
6. Witold Strzelec
7. Elżbieta Barbara Ziętkowska

KWW Witolda Wróblewskiego
1. Krzysztof Edward Konert
2. Piotr Czesław Derlukiewicz
3. Bogusław Milusz
4. Adam Kamil Kapczyński
5. Anna Kotońska
6. Katarzyna Beata Jankowska
7. Mariola Lucyna Hajdukonis

KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Janusz Hajdukowski
2. Jolanta Anna Janowska
3. Waldemar Jerzy Tatarski
4. Wiljan Ireneusz Frieske
5. Michał Rutkowski
6. Ewa Kaczmarska
7. Ewa Borkowska

KWW Kukiz'15
1. Ewa Alicja Dąbrowska
2. Krzysztof Hofman
3. Janusz Marian Lewandowski
4. Kazimierz Tadeusz Gozdek
5. Mirela Małgorzata Procajło-Łutaj

KKW SLD – Lewica Razem
1. Iwona Barbara Pietraszkiewicz
2. Ryszard Klim
3. Bożena Karnecka
4. Paweł Zabłocki
5. Marek Ludwik Wnęk
6. Mirosława Ewa Milanowska
7. Tadeusz Andrzej Kacprzak

Okręg nr 3

KKW Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Irena Sokołowska
2. Wojciech Jerzy Karpiński
3. Bogumiła Sylwia Salmonowicz
4. Marek Chądzyński
5. Ilona Ewa Nowacka
6. Regina Edyta Czymbor
7. Maciej Jan Fiedorowicz

KWW Witolda Wróblewskiego
1. Edward Mieczysław Pietrulewicz
2. Małgorzata Sowicka
3. Mieczysław Jan Szałachowski
4. Andrzej Szmigielski
5. Adam Piotr Matwiejczuk
6. Katarzyna Natalia Witkowska
7. Ewa Violetta Gałecka

KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Piotr Opaczewski
2. Paweł Tomasz Fedorczyk
3. Andrzej Wojciech Majewski
4. Cecylia Weronika Orych
5. Elżbieta Banasiewicz
6. Sylwia Milewska
7. Jan Marek Redzimski

KWW Kukiz'15
1. Marcin Pańka
2. Marek Franciszek Jakubów
3. Marcin Łukasz Gnaś
4. Ewelina Miścikowska
5. Lidia Marta Płussa

KKW SLD – Lewica Razem
1. Tomasz Gaweł
2. Bronisław Rozmarynowski
3. Marian Kamasz
4. Anna Przybyła
5. Tomasz Ludkiewicz
6. Joanna Kosmatka
7. Małgorzata Pielak

Okręg nr 4
KW Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Antoni Czyżyk
2. Jacek Boruszka
3. Grzegorz Ciszewski
4. Barbara Elżbieta Gąsak
5. Jolanta Beata Małkowska
6. Beata Iwona Gadomska
7. Marek Andrzej Kamm

KWW Witolda Wróblewskiego
1. Witold Marek Wróblewski
2. Marek Burkhardt
3. Agnieszka Jurewicz
4. Małgorzata Zabiełło
5. Monika Dwojakowska
6. Beata Lidia Chrościcka
7. Henryk Wojciechowski

KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Jolanta Lisewska
2. Andrzej Szatkowski
3. Marek Wójcik
4. Grzegorz Marek Guzowski
5. Teresa Wanda Król
6. Grzegorz Holeniewski
7. Anna Weronika Wrońska

KWW Kukiz'15
1. Izabela Malinowska
2. Waldemar Michał Siuda
3. Zbigniew Tadeusz Piszczygłowa
4. Anna Krefft
5. Henryk Mongiało

KKW SLD – Lewica Razem
1. Mieczysław Domińczak
2. Beata Renata Lalik
3. Karol Władysław Wyszyński
4. Barbara Kornacka
5. Michał Glock
6. Danuta Wiesława Wojnarowska
7. Dariusz Bocian

Okręg nr 5

KKW Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Bogusław Stanisław Tołwiński
2. Marek Robert Pilichowski
3. Tomasz Budziński
4. Karol Bidziński
5. Jolanta Elżbieta Marcinkiewicz
6. Wanda Aleksandra Paul
7. Dorota Ewa Wcisła

KWW Witolda Wróblewskiego
1. Marek Osik
2. Adam Basiukiewicz
3. Agata Anna Rychter
4. Paweł Gołębiewski
5. Adam Mieczysław Boros
6. Żanetta Szymanowska
7. Sylwia Łaskowska

KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Marek Piotr Pruszak
2. Paweł Andrzej Kowszyński
3. Żanetta Joanna Wolak-Szatkowska
4. Jolanta Teresa Cieślicka
5. Joanna Rucińska
6. Małgorzata Dąbrowska
7. Zenon Stanisław Lecyk

KWW Kukiz'15
1. Katarzyna Kamińska-Kozioł
2. Sławomir Marcin Jacewicz
3. Mirosław Grzegorz Polak
4. Andrzej Liszewski
5. Jolanta Katarzyna Wolańska
6. Ewelina Anna Zakrzewska

KKW SLD – Lewica Razem
1. Janusz Dariusz Nowak
2. Regina Cysarz
3. Halina Kalinowska
4. Anna Katarzyna Kaczorek
5. Andrzej Tomczyński
6. Przemysław Marusa
7. Zbigniew Jan Pater

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Anty lewak #2583917 | 109.241.*.* 19 wrz 2018 15:55

    Prześwietlajcie kandydatów na stołek za nim postawisz X. Pozmieniali nazwiska na polsko brzmiące.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)