Przy ul. Żuławskiej w Elblągu powstanie nowe centrum dystrybucyjne firmy Mebli Wójcik. Na jego terenie wybudowany zostanie magazyn o powierzchni 25 tys. metrów kwadratowych. Inwestycja ma ruszyć w tym miesiącu i zakończyć w połowie przyszłego roku.
Nowe Centrum Dystrybucyjne ma powstać w sąsiedztwie fabryki „Żuławskiej” przy trasie szybkiego ruchu Gdańsk - Warszawa (S7). Celem nowej inwestycji jest m.in. podniesienie jakości oraz zapewnienie terminowości dostaw do odbiorców.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!