Reklama

"Zwyrodnialec morduje koty w porcie". Powiadomili policję, apelują o pomoc

23/09/2018 14:04

Stowarzyszenie Rybak złożyło oficjalne zawiadomienie na policję w sprawie znęcania się nad wolno żyjącymi kotami w porcie w Tolkmicku.

— Na terenie portu w Tolkmicku od dawna żyją sobie koty. Miesiąc temu w tym miejscu było ich około dwudziestu. Teraz jest kilka, chorych, przestraszonych. Ktoś, jakiś zwyrodnialec, może nie jeden, zabija koty w porcie, truje, wyrzuca do wody — napisało do naszej redakcji Stowarzyszenie Rybak.

Stowarzyszenie złożyło oficjalne zawiadomienie o znęcaniu się nad kotami w elbląskiej policji.
— Prosimy uprzejmie o podjęcie działań, które zapobiegłyby zadawaniu bólu i cierpień tym biednym zwierzętom, które są dla nas, rybaków, naturalnymi sojusznikami w walce ze szczurami — czytamy w piśmie.

Stowarzyszenie wystosowało także apel o pomoc w złapaniu "zwyrodnialca, który morduje koty w porcie".
— Prosimy o informację od każdego, kto może pomóc w odnalezieniu sprawcy. Policja zapewnia anonimowość — apeluje Stowarzyszenie Rybak. — Nie pozwólmy temu zwyrodnialcowi pozostać bezkarnym. Tyle serca wkładamy w pomoc tym stworzeniom, a jakieś bydlaki zabijają je z zimną krwią.

Osoby, które posiadają jakieś informacje, mogą kontaktować się z policją lub ze Stowarzyszeniem Rybak mailowo [email protected]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama