Stowarzyszenie Rybak złożyło oficjalne zawiadomienie na policję w sprawie znęcania się nad wolno żyjącymi kotami w porcie w Tolkmicku.
— Na terenie portu w Tolkmicku od dawna żyją sobie koty. Miesiąc temu w tym miejscu było ich około dwudziestu. Teraz jest kilka, chorych, przestraszonych. Ktoś, jakiś zwyrodnialec, może nie jeden, zabija koty w porcie, truje, wyrzuca do wody — napisało do naszej redakcji Stowarzyszenie Rybak.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!