Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, zapowiedział, że jeszcze podczas tej kampanii wyborczej zostanie wbita pierwsza łopata pod przekop Mierzei Wiślanej.
[article]536183[/article]— Jestem przekonany, że pierwsza łopata pod przekop Mierzei Wiślanej zostanie wbita w trakcie tej kampanii wyborczej. Jeszcze nie wiem, kto to zrobi, ale ktoś z członków rządu tę łopatę wbije, bo wszystkie formalności w zasadzie są załatwione. Jest już możliwość rozpoczęcia budowy, bo wiadomo, że jak się buduje w dzisiejszych warunkach prawnych nie tylko polskich, bo chodzi tu o Unię Europejską, to trzeba załatwić wiele formalności, często to trwa dłużej niż sama budowa — powiedział Radiu Olsztyn Jarosław Kaczyński (więcej tutaj).Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!