Część prac możemy zacząć już wcześniej, dlatego przygotowujemy niespodziankę na 16 października — powiedział Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, o przekopie Mierzei Wiślanej w wywiadzie udzielonym TVP Info.
Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, był gościem programu "O co chodzi" w TVP Info. W trakcie rozmowy padły pytania o budowę kanału żeglugowego na Mierzei Wiślanej. Według planów ma się rozpocząć jeszcze w tym roku. Minister mówił m.in., że projekt kanału jest już gotowy i obecnie oczekuje się na wydanie pozwolenia na budowę.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!