Dwa zastępy straży pożarnej z Elbląga oraz strażacy ochotnicy z Jegłownika i Gronowa Elbląskiego walczyli w sobotę wieczorem z pożarem, który wybuchł w drewnianym domu w Jegłowniku.
— Zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego o konstrukcji drewnianej w Jegłowniku otrzymaliśmy w sobotę około godz. 22. Kiedy dotarliśmy na miejsce, cała konstrukcja była objęte ognień — mówi asp. sztab. Piotr Palczewski z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Elblągu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!