Żołnierze Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Elblągu zatrzymali dwóch szeregowych podejrzanych o posiadanie, udzielanie i handel narkotykami.
- W trakcie prowadzonych czynności ujawniono znaczne ilości amfetaminy o szacunkowej wartości około pół miliona złotych, papierosy bez polskich znaków akcyzy oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce - informuje st. chor. Lidia Osik z Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Elblągu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!