Przerwana seria pasłęckiej Polonii [okręgówka, 11. kolejka]

2018-10-15 10:30:20(ost. akt: 2018-10-15 10:39:42)

Autor zdjęcia: fot. internet

Zespoły z okręgówki rozegrały w weekend 11. kolejkę spotkań. Nie była ona udana dla drużyn z naszego regionu. Polonia Pasłęk przegrała z Kormoranem Zwierzewo 2:4, a Polonia Markusy z Orłem Janowiec Kościelny 0:1.
• Kormoran Zwierzewo — Polonia Pasłęk 4:2 (2:1)
0:1 — Błażewicz (6), 1:1 — Langosz (34 karny), 2:1 — Lipiński (42 karny), 3:1 — Sokołowski (65), 4:1 — Bajerowski (80), 4:2 — Czerniewski (87)

Do sporej niespodzianki doszło w meczu Kormorana Zwierzewo z Polonią Pasłęk. Drużyna grającego trenera Krzysztofa Lipińskiego wygrała 4:2 i przerwała serię pięciu z rzędu zwycięstw Polonii. Warto odnotować, że arbiter G. Kujawa już do przerwy podyktował trzy rzuty karne dla Kormorana, z których jednego nie wykorzystał w 25. min Paweł Śnieżawski (obronił Piotr Łastówka). Pasłęczanie mieli też ogromnego pecha, bowiem po strzale Jakuba Błażewicza piłka obiła słupek, a po uderzeniach Kamila Kopyckiego trafiła w słupek i poprzeczkę.

• Orzeł Janowiec Kościelny — Polonia Markusy 1:0 (0:0)
1:0 — Ginap (68)