Budowa nowego odcinka S 7, łączącego Gdańsk z Elblągiem miała potrwać do końca października, ale jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, konkretnego terminu oddania jej do użytku jeszcze nie ma. Najpierw muszą zostać wykonane wszystkie elementy drogi, następnie przeprowadzone odbiory i uzyskanie zezwoleń.
Na początku września informowaliśmy, że GDDKiA podpisała aneksy do umów z wykonawcami trasy S7 łączącej Gdańsk z Elblągiem. Przedłużono wtedy termin oddania do użytku dróg bocznych i elementów infrastruktury na nowo budowanej trasie ekspresowej z Elbląga do Gdańska. Tym samym drogi serwisowe miały powstać do końca kwietnia przyszłego roku. Jednak zapewniano wtedy, że trasa główna ma być przejezdna do końca października br.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!