Prezydent Elbląga Witold Wróblewski podczas piątkowej konferencji odniósł się reportażu wyemitowanego w czwartek na antenie TVP1 w programie "Alarm". W programie wyrażano wątpliwość dotyczącą jakości wykonania obiektu. Wiadukt na Zatorze nazwano "budowlanym bublem".
Reportaż o wiadukcie na Zatorze wyemitowała w czwartek po godz. 20 TVP 1 w programie "Alarm".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!