Odczuwasz już jesienną chandrę? Mamy dla Ciebie gorącą propozycję! Przyjdź w sobotę 10 listopada do Centrum Tańca „Promyk” na otwarte warsztaty z Salsy i Bachaty solo! Latynoskie rytmy, karaibskie słońce i pozytywne wibracje to idealny lek na jesienną depresję!
Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje imprezę z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem będą to otwarte warsztaty z Salsy i Bachaty solo. Impreza przeznaczona jest dla pań, które chcą uwolnić swoją kobiecość i zmysłowość, a tym samym nauczyć się panować nad swoim ciałem oraz dobrze się bawić.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!