Już w środę (31.10) po południu pierwsi podróżni będą mogli pojechać nową trasą S7 z Elbląga do Gdańska. Ma być ona przejezdna w obu kierunkach, łącznie z nowym mostem na Wiśle w Kiezmarku.
Już w środę (31.10) po południu 40-kilometrowym odcinkiem nowej trasy S7 przejadą pierwsi podróżni.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!