Na terenie jednej ze szkół ponadgimnazjalnych w Elblągu w środę policjanci interweniowali wobec 17-latki, która wniosła na teren placówki marihuanę i próbowała ją sprzedać jednej z uczennic. Dziewczyna odpowie przed sądem.
W środę (7.11) policjanci interweniowali wobec jednej z uczennic szkoły ponadgimnazjalnej w Elblągu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!