Całe życie przeżyli uczciwie, wychowali dzieci, doczekali się wnuków. Koszmar zaczął się w lutym 2017 r., gdy elbląscy policjanci zatrzymali 65-letniego rolnika. Zarzucili mu, że uporczywie nęka młodszą o ponad 20 lat ekspedientkę. Spędził dwa miesiące za kratkami. W piątek usłyszał od sądu, że jest niewinny.
Sąd Okręgowy w piątek (9.11) uniewinnił 65-letniego rolnika spod Elbląg od zarzutu uporczywego nękania młodszej o ponad 20 lat ekspedientki. Wyrok jest prawomocny. Szczegółów uzasadnienia wyroku nie mogliśmy poznać, bo proces toczył się za drzwiami zamkniętymi.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!