Strażacy zostali wezwani w poniedziałek po południu na ul. Ogrodową w Pasłęku, by pomóc w dostaniu się do jednego z mieszkań. Niestety, potwierdziły się obawy sąsiadów. W mieszkaniu znaleziono ciało 75-letniej kobiety.
Służby ratunkowe zawiadomili zaniepokojeni sąsiedzi. Od dłuższego czasu nie widzieli bowiem 75-letniej mieszkanki ul. Ogrodowej w Pasłęku. Mieszkanie było zamknięte, a nikt nie reagował na pukanie. Wiadomo było, że 75-latka mieszkała samotnie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!