Młode szczypiornistki Truso wygrały Karczew Cup [zdjęcia]

2018-11-13 10:00:27(ost. akt: 2018-11-13 10:09:39)

Autor zdjęcia: nadesłane/Truso Elbląg

Młode piłkarki ręczne Truso Elbląg wygrał turniej Karczew Cup w Karczewie (woj. kujawsko-pomorskie). Zespół Marty Czapli triumfował w kategorii juniorek.
W drodze do pierwszego miejsca juniorki Truso Elbląg pokonały ChKS Łódź 23:7, Zagłębie I Lubin 14:11, MKS Karczew 14:12, Zagłębie II Lubin 15:9 oraz Start Pietrowice Wielkie 20:9 oraz przegrały tylko z AP Marcovią Marki 14:9.

Najlepszą bramkarką turnieju uznana została zawodniczka Truso Aleksandra Bałdyga, a wyróżniającą się z zespole Oliwia Szapańska.

— Sukces naszych dziewcząt to dobry prognostyk na dalszą część sezonu i walka w rozgrywkach ligowych — ocenia trener Marta Czapla.

Skład Truso: Aleksandra Bałdyga, Marta Zalewska, Aleksandra Załuska, Paulina Stapurewicz, Adrianna Wasiak, Agata Murawiec, Oliwia Szapańska, Laura Pietkiewicz, Julia Szulc, Martyna Szulc, Wiktoria Tarczyluk, Klaudia Linda, Patrycja Szczepańska, Ilona Rogowska, Kaja Rzosińska, Paulina Turulska.