Reklama

Policjanci szukają 15-latka. Wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu

14/11/2018 13:45

Policjanci z Elbląga prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 15-letnim Kacprem Dudzińskim. Nastolatek oddalił się samowolnie z miejsca zamieszkania i nie ma z nim żadnego kontaktu.

Poszukiwania 15-latka prowadzi Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu od 4 listopada.

— Osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu Kacpra Dudzińskiego, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji — mówi komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama