Trwa budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Królewieckiej i Kościuszki w Elblągu. Od wtorku w tym miejscu obowiązuje już ruch okrężny. To duże udogodnienie zwłaszcza dla kierowców, którzy jeździli tędy od strony ul. Kościuszki.
Nowe rondo budowane jest na skrzyżowaniu ul. Królewieckiej i Kościuszki, w pobliżu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. To w mieście jedno z bardziej niebezpiecznych skrzyżowań, zwłaszcza w godzinach szczytu, podczas których natężenie ruchu na ul. Królewieckiej jest spore.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!