Kończą się prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Kościuszki. Robotnicy wylewają jezdnię asfaltem, więc kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu w sobotę.
W godzinach szczytu przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu jeszcze do niedawna kierowcy musieli oczekiwać na skręt z ulicy Kościuszki w Królewiecką.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!