Festiwal strzelecki i pogrom w derbach Elbląga [IV liga, 17. kolejka]. Zdjęcia!

2018-11-25 16:18:37(ost. akt: 2018-11-26 08:12:42)

W IV-ligowych derbach Elbląga piłkarze Concordii nie mieli litości dla rezerw Olimpii. "Słoniki" wygrały niedzielny mecz aż 7:0.
Olimpia II Elbląg — Concordia Elbląg 0:7 (0:1)
0:1 — Lewandowski (14), 0:2 — Malanowski (51), 0:3 — Lenart (58), 0:4 — Edil (64), 0:5 — Rogoz (70), 0:6 — Malanowski (79), 0:7 — Bukacki (85)
Olimpia II: Rutkowski — Korkliniewski, Olewnik (65 Kukliński), Krasoń, Zaleski (63 Misztal), Ziewiec, Bucio, Wierzba, Bradtke (86 Bonin), Komorowski, Nesterowicz (60 Kulesz)

Do przerwy Olimpia broniła się całym zespołem, ale w drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami. Wynik mógłby nawet być dwucyfrowy, lecz w bramce gospodarzy - mimo wpuszczenia siedmiu goli - bardzo dobrze spisywał się Rutkowski.

TĘCZA MIŁOMŁYN — ZATOKA BRANIEWO 0:5 (0:3)
0:1 — Śniegocki (3), 0:2 — Wolak (23), 0:3 — Wolak (43), 0:4 — Kimso (67), 0:5 — Kicmanik (87)
Zatoka: Mastalerz - Budny, Graczyk (42 Kicmanik), Jastrzębski, Kimso (68 Woś), Niewiadomski, Ruda, Śniegocki, B. Wieliczko, D. Wieliczko, Wolak

INNE WYNIKI 17. KOLEJKI
Jeziorak Iława — Unia Susz 4:1 (3:0)
Mamry Giżycko — Rominta Gołdap 3:2 (2:0)
Czarni Olecko — Granica Kętrzyn 1:1 (1:1)
Tęcza Biskupiec — GKS Wikielec 1:3 (0:3)

Mecze: MKS Korsze — Mrągowia Mrągowo i Drwęca Nowe Miasto Lubawskie — Motor Lubawa zostały odwołane z powodu złego stanu boiska.