W najbliższą niedzielę (2.12) na elbląskim lodowisku Helena odbędzie się spotkanie mikołajkowe. Imprezę, która odbędzie się w dwóch sesjach, o godz. 16 i 18, poprowadzi znany elbląski wykonawca Łukasz Gesek.
Mikołaj zbliża się do Elbląga wielkimi krokami i już tylko dni dzielą nas od świątecznej imprezy, jaką dla mieszkańców przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W najbliższą niedzielę (2.12) na lodowisku Helena przy ul. Karowej odbędzie się spotkanie mikołajkowe, które poprowadzi Łukasz Gesek. Znany elbląski artysta wspólną zabawę rozpocznie od koncertu, podczas którego usłyszymy jego własne utwory. Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście typowo świątecznej muzyki przeplatanej przebojami dance.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!