35-letni kierowca bmw w minioną sobotę śmiertelnie potrącił 49-latka na moście na elbląskiej Modrzewinie. Okazało się, że 35-latek był pijany. Elbląski sąd, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Elblągu, postanowił, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
Do wypadku na moście w ciągu al. Jana Pawła II doszło w minioną sobotę (24.11) około godz. 7. Najpierw jednak jadący od strony miasta 49-letni kierowca fiata wpadł w poślizg i zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka hondą accord. Po zderzeniu kierowca fiata wysiadł z samochodu, żeby zabezpieczyć miejsce kolizji. Wtedy został potrącony przez nadjeżdżające bmw. 49-latek zginął na miejscu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!