Odnalazł się zaginiony tak zwany "słupek Kaczyńskiego", który prezes Prawa i Sprawiedliwości osobiście wkopywał na plaży niedaleko Sztutowa, gdzie ma powstać kanał żeglugowy na Mierzei Wiślanej.
16 października tego roku prezes PiS Jarosław Kaczyński, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk oraz poseł PiS Jerzy Wilk z Elbląga zakopali ostatni słupek geodezyjny, wyznaczający granicę kanału żeglugowego, jaki ma zostać wybudowany na Mierzei Wiślanej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!