Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Czytelnicy wybierają najpopularniejszych sportowców. Trwa głosowanie!

2018-12-03 07:00:00 (ost. akt: 2019-01-02 10:36:47)
Laureaci plebiscytu na najpopularniejszych sportowców za 2017 rok

Laureaci plebiscytu na najpopularniejszych sportowców za 2017 rok

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Które sukcesy sportowców z naszego regionu zrobiły największe wrażenie na kibicach? Tego dowiemy się już wkrótce. Startujemy z plebiscytem na 10. Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego 2018 r.

Wielkimi krokami zbliża się do końca 2018 rok. W mijającym roku sportowcy z naszego regionu odnosili sukcesy nie tylko w kraju, ale również za granicą. Nasz plebiscyt to doskonała okazja, żeby im za to podziękować. Plebiscyt na 10. Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego organizujemy po raz trzynasty. Kto znajdzie się w gronie laureatów? To, jak co roku, zależy od naszych Czytelników.

Głosowanie na najpopularniejszych sportowców odbywa się za pomocą sms-ów i będzie trwało do 15 lutego do godz. 23.59. Jak zagłosować na swojego faworyta? Należy wysłać sms pod nr 71160, a w jego treści napisać de.sc.x - gdzie x to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Każdy może wysłać dowolną ilość sms-ów. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT.

Na liście nominowanych mamy obecnie 53 sportowców, ale co ważna - ta lista nie jest jeszcze zamknięta. Jeżeli uważacie, że kogoś na niej brakuje i chcecie go zgłosić do plebiscytu, to dzwońcie 55 611-46-00 lub piszcie na adres mailowy gazeta@dziennikelblaski.pl. Czekamy na Wasze kandydatury. Decyzja o ostatecznym umieszczeniu na liście kandydatów należy do redakcji.

Wyniki plebiscytu ogłosimy 23 lutego. Już tradycyjnie wielki finał naszego konkursu odbędzie się w gościnnych progach Hotelu Młyn w Elblągu.

Dotychczasowi zwycięzcy plebiscytu: Marcin Pryczek (boks, Tygrys Elbląg), Paweł Urbanowicz (lekkoatletyka, SOW Braniewo), Agata Dziwosz (tenis stołowy, Mlexer Elbląg), Wiesław Korzeb (piłka nożna, Olimpia Elbląg), Martyna Trzcińska (judo, Zatoka Braniewo), Igor Janik (szachy, KSzach. Start Elbląg), Łukasz Wójcik (boks, Tygrys Elbląg), Kamil Kopycki (piłka nożna, Olimpia Elbląg), Artur Zieliński (kickboxing, Elbląski Klub Karate - dwukrotnie), Joanna Waga (piłka ręczna, Kram Start Elbląg), Sylwia Lisewska (piłka ręczna, Start Elbląg).
JK

Lista nominowanych sportowców znajduje się również - tutaj

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB