Elblążanka straciła ponad 50 tys. zł wpłacając je poznanemu w Internecie mężczyźnie, który podawał się za żołnierza „sił koalicji” w Iraku. Policja kolejny raz przestrzega przed oszustem "na żołnierza".
Mieszkanka Elbląga straciła ponad 50 tysięcy złotych wpłacając je poznanemu w internecie mężczyźnie. Ten podawał się za żołnierza „sił koalicji” i miał przebywać w Iraku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!