Z udziałem prezydenta Polski Andrzeja Dudy oraz ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka w czwartek w Elblągu odbyło się uroczyste zakończenie ćwiczeń Anakonda 18 oraz certyfikacji dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód, która stacjonuje w tym mieście. Uroczystość odbyła się na terenie jednostki przy ul. Królewieckiej.
"Anakonda 18" było największym ćwiczeniem Polskich Sił Zbrojnych w 2018 roku. Uczestniczyli w nim żołnierze z dziesięciu krajów NATO. W czwartek w Elblągu z udziałem prezydenta Polski Andrzeja Dudy oraz ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka uroczyście je podsumowano.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!