Już 20 grudnia, podczas sesji, elbląscy radni podejmą decyzję, czy wiaduktowi na Zatorze nadać nazwę "Wiadukt 100-lecia Odzyskania Niepodległości".
Z inicjatywą nadania nazwy wiaduktowi wystąpił prezydent Elbląga Witold Wróblewski. Komisja ds. nadawania nazw pozytywnie zaopiniowała wniosek. Decyzja o nazwaniu wiaduktu na Zatorze "Wiaduktem 100-lecia Odzyskania Niepodległości" ma zapaść na najbliższej sesji, czyli już 20 grudnia.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!