Nieznany sprawca lub sprawcy uszkodzili barierki na ul. Robotniczej. To kolejny akt wandalizmu w Elblągu w ostatnim czasie.
Do uszkodzenia barierek oddzielających chodnik od ul. Robotniczej doszło prawdopodobnie w nocy z piątku na sobotę (7/8.12). Nieznany sprawca lub sprawcy wybili dwie szyby z barierek, które ostatecznie wylądowały na ulicy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!