W niedzielny wieczór poznaliśmy najpiękniejszą Polkę 2018 roku. Wśród kandydatek do tytułu Miss Polski były dwie kandydatki z naszego regionu: Małgorzata Mazur z Elbląga oraz Aleksandra Bogdan z Braniewa. Finałową galę konkurs piękności będzie transmitował Polsat (początek o godz. 20).
W niedzielę wieczorem w Krynicy Zdroju o koronę dla najpiękniejszej walczyło 28 dziewczyn z niemal wszystkich zakątków naszego kraju. W tym gronie były również dwie kandydatki z naszego regionu: Aleksandra Bogdan z Braniewa (wystąpiła z numerem 4) oraz Małgorzata Mazur z Elbląga (z numerem 15).Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!