Najpierw nie zatrzymał się do kontroli, a chwilę później jechał w taki sposób, że pieszy musiał uciekać przed nadjeżdżającym autem. Mowa o 17-latku, który skradzioną toyotą szarżował po ulicach Elbląga. Młodego mężczyznę zatrzymali policjanci z "drogówki".
W poniedziałek (10.12) przed godz. 16 policyjny patrol ruchu drogowego zauważył uszkodzoną toyotę, którą kierował młody mężczyzna. Policjanci postanowili zatrzymać go i skontrolować.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!