Elbląscy strażacy zostali wezwani w sobotę do mieszkania przy ul. Giermków, gdzie wykryto tlenek węgla. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.
Strażacy zostali wezwani na ul. Giermków w Elblągu w sobotę (15.12) przed godz. 15. Jak informują, pierwszy pomiar tlenku węgla w mieszkaniu wykazał 270ppm. Jedna osoba poszkodowana, przytomna, został zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala na dalsze badania.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!