Prokuratura Okręgowa w Elblągu zadecydowała o umorzeniu śledztwa w sprawie tragicznych wydarzeń, do których doszło w nocy z 15 na 16 czerwca w miejscowości Jeglia koło Działdowa. Według śledczych, 17-letni bracia bliźniacy sami targnęli się na swoje życie i nikt ich do tego nie namawiał.
Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Elblągu, do tragedii doszło 15 czerwca tego roku na łące przy lesie w pobliżu miejsca zamieszkania, gdzie "bracia spowodowali sobie nożem obrażenia na szyi, a następnie zadali sobie ciosy w okolice klatki piersiowej".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!