Strażacy płetwonurkowie z Elbląga zostali w sobotę wieczorem wezwani na Mierzeję Wiślaną. Mieli pomóc w poszukiwaniu mężczyzny, który łodzią wypłynął na Zalew Wiślany. Jak wynikało ze zgłoszenia miał mieć poważne problemy z powrotem na brzeg. Cała historia zakończyła się szczęśliwie.
Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim został poinformowany o zdarzeniu w sobotę (22.12) około godz. 17.40.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!