Reklama

Sezon studniówkowy rozpoczęty! Pierwsi na balu bawili się uczniowie III LO

06/01/2019 13:39

Jako pierwsze na studniówkowym balu bawiło się III Liceum Ogólnokształcące w Elblągu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Studniówkę rozpoczął oczywiście tradycyjny polonez w strojach z epoki. Uczniów oraz gości powitała dyrektor III LO Beata Orzech, która podkreśliła, że to jedyny taki dzień, kiedy uczniowie mogą zapomnieć o podręcznikach, wypracowaniach, zadaniach i myśleć tylko o zabawie.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu!
[gallery=4]112120[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama