Jako pierwsze na studniówkowym balu bawiło się III Liceum Ogólnokształcące w Elblągu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!
Studniówkę rozpoczął oczywiście tradycyjny polonez w strojach z epoki. Uczniów oraz gości powitała dyrektor III LO Beata Orzech, która podkreśliła, że to jedyny taki dzień, kiedy uczniowie mogą zapomnieć o podręcznikach, wypracowaniach, zadaniach i myśleć tylko o zabawie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!