Elbląscy policjanci od kilku dni pełnią służbę wyposażeni w kamery nasobne, którymi nagrywają przebieg interwencji czy kontroli drogowych. Urządzenia są przyczepione do mundurów.
W Elblągu ruszył program testowania tych urządzeń w praktyce, czyli w czasie rzeczywistej służby. Policyjne spostrzeżenia są skrupulatnie zapisywane i mają być pomocne przy modyfikacjach programu kamer nasobnych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!