3-miesięczne dziecko, które w połowie stycznia trafiło do elbląskiego szpitala, miało liczne złamania kończyn, żeber i stłuczenia twarzy. O znęcanie się nad maluchem został oskarżony 29-letni Dawid S., który przemocy używał także wobec matki chłopca. Kobieta była m.in. wyzywana i przypalana papierosami. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.
3-miesięczny maluch został przyjęty do szpitala miejskiego w Elblągu 15 stycznia br. Dziecko miało opuchniętą i stłuczoną rękę. Po wykonaniu prześwietleń rentgenowskich okazało się, że praktycznie każda kość w małym ciałku była złamana. Lekarz, który zajął się cierpiącym dzieckiem powiadomił policję o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!