Automaty do gier, monitorowane wejście do budynku oraz dwaj mężczyźni pilnujący lokalu. Policjanci kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 53 i 29 lat. Jeden z nich miał przy sobie zawiniątko z amfetaminą, drugi był poszukiwany do odbycia kary. Wspólne działanie policji i Służby Celnej zakończyły się zabezpieczeniem 14 nielegalnych automatów do gier.
Policjanci kryminalni złożyli wizytę w nielegalnym „salonie gier”. Lokal znajdował się w jednej z piwnic przy ul. Płk. Dąbka. Znajdowało się w niej 14 automatów do gier. Policjanci zatrzymali tam dwóch mężczyzn. Jednym z nich był 58-latek, do którego należały urządzenia. Dodatkowo miał on przy sobie zawiniątko z amfetaminą. Drugim z mężczyzn był 29-latek. Ten był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za dokonane oszustwa. Obecni na miejscu funkcjonariusze Służby Celnej zabezpieczyli urządzenia do gier. Teraz mężczyźni odpowiedzą za organizowanie gier hazardowych poza kasynami.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!