Reklama

95-letnia elblążanka okradziona przez dwie "pracownice socjalne"

31/01/2019 15:56

95-latka z Elbląga padła ofiarą dwóch kobiet podszywających się za pracownice socjalne. Policja apeluje, by nie wpuszczać do domu obcych osób, a odwiedzających nas „fachowców” czy inne osoby „troszczące się” o nasze zdrowie traktować z ograniczonym zaufaniem.

Do zdarzenia doszło dziś Nad Jarem. Do jednego z mieszkań w Elblągu, pod pretekstem sprawdzenia warunków mieszkaniowych, weszły najprawdopodobniej dwie kobiety w wieku około 40-50 lat. Pokrzywdzona była przekonana, że ma do czynienia z pracownicami socjalnymi

95-latka zorientowała się, że coś było nie tak dopiero gdy kobiety opuściły mieszkanie. Wtedy zauważyła, że z mieszkania zginęły pieniądze. Sprawa trafiła na policję.

Policja apeluje do osób opiekujących się swoimi starszymi rodzicami czy dziadkami o informowanie ich o tego rodzaju oszustwach.
Informacja KMP w Elblągu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama