"Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli, którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli". W myśl sentencji Jana z Czarnolasu w piątek (8.02) pierwszy dorosły bal w życiu świętują maturzyści Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu.
Z piątku na sobotę w Hotelu Młyn przy ul. Kościuszki bawili się tegoroczni maturzyści ZPSM w Elblągu. Tradycją jest, że studniówki tej szkoły są bardzo kameralne: w tym roku mury szkoły opuszcza tylko jedna klasa.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!