Reklama

Uczniowie Słowackiego bawili się na studniówce

09/02/2019 12:42

W nocy z piątku na sobotę na studniówce bawili się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu.

W hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego bawili się na studniówce. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.
[gallery=4]112648[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama