W nocy z piątku na sobotę na studniówce bawili się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu.
W hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego bawili się na studniówce. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!