W sobotę (10.02) na balu studniówkowym bawili się uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu.
W sobotni wieczór na balu studniówkowym bawili się uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!