Reklama

Uczniowie "Mechanika" bawili się na studniówce [zdjęcia]

10/02/2019 15:13

W sobotę (10.02) na balu studniówkowym bawili się uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu.

W sobotni wieczór na balu studniówkowym bawili się uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.
[gallery=4]112665[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama