W ramach realizowanego w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu projektu "Water" uczniowie pod opieką nauczycieli wzięli udział w mobilności w Bułgarii.
Instytucją goszczącą była Szkoła Podstawowa w Katuntsi, a uczestnikami wymiany byli także uczniowie i nauczyciele z Rumunii.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!