Urzędnicy Urzędu Miejskiego w Elblągu odebrali dziś (25.02) maila z informacją o podłożeniu w budynku ładunku, który ma wybuchnąć o godz. 13. To już kolejna taka wiadomość w ciągu ostatnich kilku dni.
W Urzędzie Miasta przy ul. Łączności jest już straż pożarna i specjalna grupa, która wdraża wszystkie niezbędne procedury.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!