Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza na wtorkową sesję jazzową.
— Ostatnia sesja jazzowa w Klubie Środowisk Twórczych Krypta była miłą niespodzianką dla fanów jazzu, gdyż wzięli w niej udział pomysłodawcy jam session w tym miejscu i zarazem pierwsi wykonawcy. Warto przypomnieć, że było to 15 lat temu — mówi Anna Selke.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!