Reklama

Jazzowe spotkanie w Krypcie

25/02/2019 15:28

Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza na wtorkową sesję jazzową.

— Ostatnia sesja jazzowa w Klubie Środowisk Twórczych Krypta była miłą niespodzianką dla fanów jazzu, gdyż wzięli w niej udział pomysłodawcy jam session w tym miejscu i zarazem pierwsi wykonawcy. Warto przypomnieć, że było to 15 lat temu — mówi Anna Selke.

Do składu, który wystąpił ostatnio: Bartek Krzywda - pianino, Szymon Zuehlke - saksofon tenorowy i Patryk Giedziun - gitara basowa, dołączą Marcin Gawdzis - trąbka i Adam Golicki - perkusja.

To będzie muzycznie udany wieczór. Zapraszamy do Klubu Krypta we wtorek, 26 lutego, o godzinie 20.00. Wstęp bezpłatny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama