Reklama

Napad na bankomat w Gronowie Elbląskim. Policja bada, czy skradziono pieniądze [zdjęcia]

27/02/2019 10:28

Dziś w nocy około godziny 3, nieznany sprawca bądź sprawcy zniszczyli bankomat przy ul. Elbląskiej w Gronowie Elbląskim. Policja bada, czy doszło do kradzieży pieniędzy.

O uszkodzeniu bankomatu policję powiadomiła firma ochroniarska.

— Na miejsce najpierw przyjechali policjanci z Elbląga, potem została tam skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza i eksperci z laboratorium kryminalistycznego z komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie. Zabezpieczone zostały ślady oraz monitoring — mówi kom. Izabela Niedźwiedzka-Pardela, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Na razie nie wiadomo, czy z bankomatu zostały ukradzione pieniądze, czy urządzenie zostało jedynie zniszczone.

— Jest to w tej chwili ustalane — kończy kom. Niedźwiedzka-Pardela.
as
[gallery=4]112972[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama