Dziś w nocy około godziny 3, nieznany sprawca bądź sprawcy zniszczyli bankomat przy ul. Elbląskiej w Gronowie Elbląskim. Policja bada, czy doszło do kradzieży pieniędzy.
O uszkodzeniu bankomatu policję powiadomiła firma ochroniarska.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!