Syn dostał mandat za to, że połączył dwa bilety ulgowe w cały. To jakaś kpina, bo wszystko jest zgodnie z przepisami, a nasz ZKM nie jest chyba z tego powodu stratny? — pyta pan Juliusz.
Do naszej redakcji zadzwonił zdenerwowany czytelnik.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!