Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Klimakterium 2 w Elblągu! Mamy dla Was bilety

2019-03-21 09:14:42 (ost. akt: 2019-03-21 13:41:34)

"Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" to gwarancja udanej zabawy, mnóstwo śmiechu, cudowna atmosfera i odstresowanie od codzienności. W Elblągu ten spektakl będzie można zobaczyć już 11 kwietnia w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 (godz. 18).

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem!

"Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych. Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu sześciu lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia" i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego. Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Obsada:
Elżbieta Jodłowska ,Małgorzata Gadecka , Grażyna Zielińska, Ewa Cichocka , Elżbieta Okupska, Katarzyna Kozak, Joanna Jeżewska, czyli gwarancja udanej zabawy, mnóstwo śmiechu, cudowna atmosfera i odstresowanie od codzienności.
Nie można tego przegapić, bo jest szansa posłuchania tego wspaniałego Spektaklu na żywo.

Zapewniamy Państwu dużo humoru i niezapomniane wrażenia.

Bilety w przedsprzedaży kosztują: 70 i 80 zł (trybuny) oraz 90 zł (krzesła przed ceną). Wejściówki można kupować w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 oraz w Biurze Podróży Travelplanet przy ul. 1 Maja 45.

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne wejściówki na ten spektakl. Żeby zdobyć jedną z nich należy wysłać sms pod nr 72051 i w jego treści napisać za co kocha się teatr, treść sms to de.kl.odpowiedź.
Koszt jednego sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Czekamy na nie do 30 marca do godz. 23.59. Wejściówki trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie.
Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB