Klub Środowisk Twórczych zaprasza na czwartą sesję jazzową w tym roku.
W sekcji zagrają artyści z Gdańska i Elbląga: Bartek Krzywda - pianino, Szymon Zuehlke - saksofon, Patryk Giedziun - gitara basowa i Roman Ślefarski - perkusja. Zachęcamy miejscowych artystów i młodzież ze szkoły muzycznej do czynnego udziału w jam session.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!