W sobotę 23 marca w Curtea de Arges w Rumunii zakończyła się druga krótkoterminowa wymiana uczniów z trzech szkół: Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu (koordynatora projektu), Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran w Curtea de Arges, Rumunia oraz Osnovno Uchilishte Hristo Botev w Katuntsi, Bułgaria.
Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego w elbląskiej placówce projektu pt. „WODA - powszechna analiza poprzez eksperymentalne badania” w ramach programu ERASMUS+, akcji KA229, którego celem jest rozwinięcie kompetencji językowych, upowszechnianie wśród lokalnej społeczności wiedzy na temat gospodarowania zasobami wodnymi oraz wzrost wykorzystania metod badawczych i narzędzi TIK.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!